«Бесплатные объявления +»
В Избранное
VK OK mailru FB LI TW LJ
Поделиться информацией с друзьями
Добриво концентроване: Бор+Азот
Добриво концентроване: Бор+Азот
Авангард Р Бор - концентроване рідке борне добриво на основі органічних поліборатів. Містить бор у легкозасвоюваній формі. Використовується при інтенсивних технологіях вирощування сільськогосподарських культур, для позакореневого підживлення рослин, які мають особливу потребу в борі та у разі дефіциту бору.
•  Добриво підвищує посухо- і солестійкість;
•  стимулює ріст та розвиток кореневої системи, особливо молодих коренів, формування листя, квіток, пилку, запилення, плодоутворення та розвиває точки росту, насіннєву продуктивність;
•  запобігає захворюванням, викликаних дефіцитом бору (коренеплодів – серцевинною гниллю і дуплистість, льону – бактеріозом, картоплі – паршею, плодових – суховершинністю дерев, плямистістю і опробковінням плодів, ягід винограду – горошинністю);
•  збільшує терміни зберігання врожаю;
•  підвищує прибавку врожаю та покращує показники якості (у буряка цукрового збільшується вміст цукру, у картоплі – вміст крохмалю, поліпшується якість волокон льону, підвищується кількість білка у бобових, в овочах, ягодах і плодах – цукрів та вітамінів).
Склад: бору (В), 150 г/л, азоту (N), 65 г/л, амінокислоти. Органічна легкозасвоювана форма бору.
Препаративна форма: розчинний концентрат. Культури, на яких застосовується: буряк цукровий, горох, соя, соняшник, конюшина, кукурудза, виноград, плодово-ягідні дерева і кущі, картопля, томати, полуниця, інші. Середня норма: 0,5-2,0 л/га. Упаковка: 20л.Информация размещена/обновлена:
Смотреть похожие объявления
Смотрите также: