«Бесплатные объявления +»
Гербіцид Агростар / Агрітокс/
Агростар, р.к., / Агрітокс/ селективний після сходовий гербіцид для знищення однорічних та багаторічних дводольних бур’янів у посівах зернових та інших сільськогосподарських культур, луків та пасовищ.
Діюча речовина: 2-метил-4-хлорфеноксиоцтової кислоти амінна сіль 500 г/л, у кислотному еквіваленті, 410 г/л. Сумісність. Сумісний з більшістю пестицидів, окрім лужних, на відповідних культурах.
Механізм дії. Головна дія на бур’яни полягає в регуляції ростових процесів у меристемних тканинах, що позначається на обміні нуклеїнових кислот, синтезі білків та інших фізіологічних процесах, що в кінцевому випадку призводить до знищення бур’янів. Спектр дії. Амброзія полинолиста, берізка польова, будяк польовий, волошка синя, галінсога дрібноквіткова, гірчиця польова, горошок мишачий, дурман звичайний, жовтець повзучий, лутига розлога, лобода біла, мак самосійка, молочай городній, осот жовтий, осот рожевий, паслін чорний, грицики звичайні, жабрій звичайний, подорожник великий, редька дика, талабан польовий. Норми витрат 0,5-1,7 л/га на: горох, льон, просо, сорго, пшениця, овес, ячмінь, жито, рис, конюшина. Тара: 20л.Информация размещена/обновлена:
Смотреть похожие объявления
Смотрите также: